2020-12-18

Eredmények 2020

Rookie

Edu Robotics Cup

Project Challenge

Rang Csapatnév Pontszám
1. Mini Manók 89
2. Kerülő Bercel 86
3. RookieStorms 77
4. Angyal Kornél Zaránd 71
5. Verhetetlenek 70
6. Tesla Manók 68
7. Stolcz Leó Bánk 67
8. Manók 66
9. Turbó kukacok 63
10. ARC 59
11. Cuki Cicák 58
12. Maradéki Magyar Mamutok 56
V-Smart 56
13. V-Plannners 53
14. Robot X 49
15. Lego 2020 48
16. Csodakutya 45
17. Brekik 39
18. Lego(oko)sok 30
19. Robotkirályok 27
20. Lakatosok 24
21. EV3 robotok 22
22. Turbó csigák 20
23. MAH 15
- Csiszár Gergő 0
- Lego hármas (négyes, ötös) 0
- RoboDuo 0
- Robot024 0

Kids

Edu Robotics Cup

Project Challenge

Rang Csapatnév Pontszám
1. CoderClub 98
2. Fecskék 93
3. Gunarasi Gallok 80
4. VBJ-LEGO 78
5. KÁPosztag 75
6. Herman - BEN 71
7. Logiscool Szabadka 69
8. Adai répák 66
9. Lego-Crafters 64
10. Endless Space 62
RobotX 62
11. Ada and the Storms 61
12. Drávasztár1 60
Ittabei Vagányok 60
13. Strongest 59
Herman - Five 59
14. Brothers 55
15. HORobogirls 54
HORoboys 54
Zöld3lem 54
16. Little programmers 53
Vagány fiúk 53
17. PefiLego 51
18. legoDBS 50
19. Plútó 49
Túrázók 49
20. Csáki Tamás 47
21. Lego-náriusok 45
Robotolók 45
22. Úri Robi 43
Herman - BOT 43
Clíró 43
23. Jackdaw 42
24. Viktory 40
25. RoboMI 37
26. Moša Pijade 36
Robotlányok 36
27. Pixels 29
28. Kovácsos srácok 28
29. ALCSABDA 26
30. LEGOBOYZ 25
MaNo 25
31. Confessor 22
32. Nagy Viktor Dávid 21
robo-go 21
33. Gamerek 20
Method 20
34. Robotix 16
- "xXx" 0
- ALFA1 0
- Cyberbanditák 0
- kisRoboLéták 0
- Lego-Sasok-I 0
- LEGOBOYZ2 0
- Refisuli 0
- Robot Heros 0
- Sonic 0
- Terminátor 0
- VPAI-ROB.i 0
- VPAI-TECH.MI 0

Junior

Edu Robotics Cup

Project Challenge

Rang Csapatnév Pontszám
1. HTMT 88
2. StrabucksCrusaders 86
3. Svipul 83
4. K.E.S 79
5. First Pataky Team 72
6. Beszédes Lego Team 71
MindStrongs 71
7. FFGRobotics 67
8. Sipos Balázs 59
9. EkoPROG 58
10. Omega 57
11. The normie and the weeb 56
12. SMG43RT 53
13. Barna Oszkár 49
14. Jó reggelt pálinka csapat 44
15. Idegösszeomlás koordináta-rendszer csapat 42
16. Second Pataky Team 34
17. KaRock 27
18. TRM 19
19. IDK 11
- MoraBot 0
- Robot O' Lock 0

Senior

Edu Robotics Cup

Project Challenge

Rang Csapatnév Pontszám
1. Füleki Péter 60
2. Európa Kollégium 59
3. blueMonkeys 52
4. ThunderChickens 51
5. Kókány és Társai Bt. 48
Rohamcsirkék 48
6. MerlynsSquad 44
7. Homeless woodcuters 40
8. acm_2oo7 38
9. Elektro team 37
- Nekem8 0
- Roboteam RV 0

Master

Edu Robotics Cup

Project Challenge

Rang Csapatnév Pontszám
- Mácza Miklós 0
- Omnos 0

Rookie

Edu Robotics Cup

Engineer Challenge

Rang Csapatnév Pontszám Idő
1. Molnár Levente 100 20
2. Gaál Gabriella Izabella 100 25
3. RoboDuo 100 36
4. Töviscsapat Rookie Rókák 100 48
5. Angyal 100 79
6. Csodakutya 95 29
7. Kerülő Bercel 95 36
8. BMRG Jr. 95 120
9. V-Plannners 70 110
10. V-Smart 60 120
11. Robot024 55 120
12. Gaál Edvárd Erik 50 8
- Csiszár Gergő 0 120
- Pánfi-Verbay Csanád 0 120

Kids

Edu Robotics Cup

Engineer Challenge

Rang Csapatnév Pontszám Idő
1. VRstorms 100 38
2. Ada and the Storms 95 29
3. Iliás Gergely 95 60
4. 'BoDa 95 72
5. HTRoboTeam Kids 95 73
6. Jackdaw 90 69
7. Vincze Bence 90 72
8. Kódolók 90 107
9. Gaál Miklós Richárd 80 55
10. Confessor 80 71
11. PROgramers 70 47
12. VPAI-ROB.i 60 53
13. Strategy 60 77
14. Chappie 50 81
15. Nagy Dávid Leonárd 20 22
16. Csáki Tamás 20 29
17. VPAI-TECH.MI 10 12
- kisRoboLéták 0 0
- MaNo 0 0
- Oláh István 0 0
- Úri Robi 0 0

Junior

Edu Robotics Cup

Engineer Challenge

Rang Csapatnév Pontszám Idő
1. HTRoboTeam 90 115
2. Jedlik Lego Robot Team 80 113
3. Golden Destiny 65 75
4. Jedlik Lego Robot Team #2 65 81
5. Beszédes Lego Team 50 80
6. LEGO Force 40 15
7. D.Á.M. csapat 20 16
8. Svipul 20 20
- BRUH 0 0
- First Pataky Team 0 0
- R.A.M. csapat 0 0
- Second Pataky Team 0 0
- K.E.S. 0 0
- MoraBot 0 0
- Robot O' Lock 0 0

Master

Edu Robotics Cup

Engineer Challenge

Rang Csapatnév Pontszám Idő
1. Judge Jugde Binks 90 116
2. 3GPR 75 107
3. Solo 40 65
4. Vincze Zoltán 40 110
5. Mácza Miklós 30 43
6. Kókány és Társai Bt. 25 45
- Csókási Tibor 0 0
- Molnár Zsolt 0 0
- Omnos 0 0

Összesített győztesek

Rookie

Edu Robotics Cup

Összesített győztesek

Rang Csapatnév Össz. Pont
1. Kerülő Bercel 181
2. Csodakutya 140
3. V-Planners 123
4. V-Smart 116
5. RoboDuo 100

Kids

Edu Robotics Cup

Összesített győztesek

Rang Csapatnév Össz. Pont
1. Ada and the Storms 156
2. Jackdaw 132
3. Confessor 102
4. Csáki Tamás 67
5. VPAI-ROB.i 60
6. Úri Robi 43
7. VPAI-TECH.MI 10

Junior

Edu Robotics Cup

Összesített győztesek

Rang Csapatnév Össz. Pont
1. Beszédes Lego Team 121
2. Svipul 103
3. First Pataky Team 72
4. Second Pataky Team 34

Cross-Age-Group

Edu Robotics Cup

Összesített győztesek

Rang Csapatnév Össz. Pont
1. Kókány és társai Bt. 73
2. Mácza Miklós 30

* A Senior és a Master korosztály technikai okoból összevonasra került.