REGULAR KATEGÓRIA

WeDo

HTRoboTeam Kids

Csapattagok:

Sándor Péter (2008)
Sándor Máté (2009)


Csapatvezető: Bártfai Katalin

Intézmény: Homoktövis Általános Iskola

Vidrák

Csapattagok:

Udvari Péter (2008)
Bíró Jázmin (2009)
Bistei László (2009)

Csapatvezető: Andicsku János

Intézmény: Kállósemjéni Diákokért és Ifjakért Egyesület

ÁrBoDa

Csapattagok:

Koren Dániel (2009)
Gonda Botond (2009)
Osváth Árpád (2009) 

Csapatvezető: Bácsi Sándor

Intézmény: Baár-Madas Református Gimnázium, Általános Iskola és Diákotthon

Lego PekMik

Csapattagok:

Mike Antal Attila (2009)
Pekár Dani (2008)
Benkő Szonja (2010) 

Csapatvezető: Varga Péter

Intézmény: Svábhegyi Jókai Iskola

Elementary

Legoidok 2.0

Csapattagok:

Somogyi Miklós (2006)
Mucsányi Botond (2006)


Csapatvezető: 
Tarsoly Beáta

Intézmény: Budapesti Német Iskola

DSD

Csapattagok:

Dutkay Dorka (2006)
Dihn Sára (2006)
Yildiz Deniz  (2007)

Csapatvezető: Tarsoly Beáta

Intézmény: Budapesti Német Iskola

Harasztika

Csapattagok:

Józsa András (2006)
Gárdonyi Béla (2008)
Németh Donát Péter (2007) 

Csapatvezető: Nemes Péter

Intézmény: Merlin Ház

LEGO Haver

Csapattagok:

Herpai Péter (2007)
Vida Janka (2007)
Borbáth István (2008) 

Csapatvezető: Junger László

Intézmény: Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Szuper Hármas

Csapattagok:

Gombási Noémi Renáta (2008)
Spindler Bertalan Péter (2008)
Vida Kornél (2007)

Csapatvezető: Junger László

Intézmény: Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Confessor

Csapattagok:

Andicsku Bence  (2009)
Boiskó Dávid (2007)
Bíró Benjámin (2007)

Csapatvezető: Egri Józsefné

Intézmény: Kállósemjéni Diákokért és Ifjakért Egyesület

miniRobotok

Csapattagok:

Essősy Áron (2007)
Orosz Ádám (2006)
Bunkhardt Dominik Ferenc (2006) 

Csapatvezető: Takács József 

Intézmény: Eötvös József Gimnázium és Kollégium

Csapody Csodái

Csapattagok:

Pokol Emese (2006)
László András (2006)
Fidrich Viktória (2006) 

Csapatvezető: Holczer József

Intézmény: Jedlik Ányos Gimnázium

PIXELEK

Csapattagok:

László Zsombor (2006)
Kulcsár Milán (2006)


Csapatvezető: 
Strutz Stefan

Intézmény:  Budapesti Német Iskola  

ProBot

Csapattagok:

Gáspár Olivér (2006)
Harkai Ábel (2006)
Kovács-Németh Ábel (2006)

Csapatvezető: Tekes István

Intézmény: Veszprémi Báthory István Általános Iskola és Köznevelési Típusú Sportiskola

FesztyRoB&Ot mini

Csapattagok:

Gál Luca (2006)
Závori Olívia (2006)
Czidlina Balázs (2007)

Csapatvezető: Slezsák Zsolt

Intézmény: Feszty Árpád Általános Iskola  

roboT-Tolók

Csapattagok:

Puskás Szilvia (2007)
Bárkai Flóra Fáni (2006)
Somogyi András (2006)

Csapatvezető: Giliczéné László Kókai Mária

Intézmény:  Csongrádi Batsányi János Gimnázium 

Lego Kavicsok

Csapattagok:

Nacsa Richárd(2006)
Pullar Tomas (2006)
Bárány Boldizsár (2006)

Csapatvezető: Gilicze Tamás

Intézmény: Csongrádi Batsányi János Gimnázium

Kockulók

Csapattagok:

Varga-Pap Szabolcs  (2007)
Toman Blanka (2008)
Hollósi Hanna (2008)

Csapatvezető: Varga Péter

Intézmény: Svábhegyi Jókai Iskola

Orka Robotics - Padawans

Csapattagok:

Biborka Bernadett  (2007)
Vajnai László (2006)
Juhos Bálint András (2006)

Csapatvezető: László Róbert

Intézmény: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

Junior

Samu Robots

Csapattagok:

Andai Márk  (2005)
Keleti Csaba (2005)
Vida Milán (2004)

Csapatvezető: Skrován József

Intézmény: Vértesszőlősi Általános Iskola


Samu LEGO Team

Csapattagok:

Ragány-Németh Albert (2004)
Scsibrán Zoltán (2004)
Holy Bálint (2006)

Csapatvezető: Skrován József

Intézmény: Vértesszőlősi Általános Iskola


SAJTOSKIFLI

Csapattagok:

Selmeci Dávid (2004)
Juhász Boldizsár (2004)


Csapatvezető: 
Tarsoly Beáta

Intézmény: Budapesti Német Iskola   

 

Jedlik juniors

Csapattagok:

Cseh Bálint (2004)
Élő András (2004)
Patonai Ármin (2003)

Csapatvezető: Bognár Pál

Intézmény: GYMSZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Pasaréti Gimnázium

Csapattagok:

Szalay-Ócsák Zalán (2005)
Szalay-Ócsák Bánk  (2006)
Cziráky Olivér (2006)

Csapatvezető: Rapkay Bence

Intézmény: Pasaréti Gimnázium


Refisek

Csapattagok:

Törös Balázs  (2003)
Nagy Hunor (2004)


Csapatvezető: Koros Gábor

Intézmény:  Tatai Református Gimnázium  

TRX

Csapattagok:

Radvánszki Ábel (2005)
Nagy Előd Kende (2004)
Szemán Barnabás (2004)

Csapatvezető: Buday Endre 

Intézmény: Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

Úriemberek

Csapattagok:

Hómann Huba (2005)
Lakatos Edmond  (2005)
Lengyel Zsigmond Lőrinc (2005)

Csapatvezető: Németh István

Intézmény: KRK Szilády Áron Gimnázium

Vörösfenyő

Csapattagok:

Theisz Vilmos (2003)
Rákos Bendegúz (2003)
Riba Dániel (2004)

Csapatvezető: Buday Endre

Intézmény:  Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

Fooders

Csapattagok:

Gál Nándor  (2004)
Kohut Márk Balázs (2005)
Kovács Vid András (2004)

Csapatvezető: Kiss Róbert 

Intézmény: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

T(h)reetop 

Csapattagok:

Nyíri Kata Luca (2005)
Mihalik Sára (2005)
Ecsédi Dániel (2005)

Csapatvezető: Kiss Róbert

Intézmény: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

ROBOKTAT

Csapattagok:

Salomon Brúnó (2005)
Vörös Simon (2005)
Kereszthury Péter (2003)

Csapatvezető: Székely Violeta

Intézmény: Székely Violeta EV


HTRoboTeam

Csapattagok:

Happ Gergő (2006)
Sándor Bence (2005)

Csapatvezető: Sándor Viktor 

Intézmény:  Homoktövis Általános Iskola

Koczka fejűek

Csapattagok:

Gombási Róbert (2004)
Chlebda Tamás (2003)
Beck Olivér (2003)

Csapatvezető: Huma Erzsébet

Intézmény: Oroszlányi Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Robot bűvölők

Csapattagok:

Pálinkó György Ádám (2003)
Kőhalmi Péter (2005)
Pálinkó Dávid (2004)

Csapatvezető: Junger László 

Intézmény: Oroszlány Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Vas-ököl

Csapattagok:

Bartha László (2004)
Varga Bálint (2004)
Győrfi Krisztina Lilla (2005)

Csapatvezető: Junger László 

Intézmény:  Oroszlány Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Aprajafalva

Csapattagok:

Nagy Dávid (2005)
Hadnagy János (2006)
Szlatki Ákos (2006)

Csapatvezető:  Junger László 

Intézmény: Oroszlány Hunyadi Mátyás Általános Iskola

Mákosbukta

Csapattagok:

Barborák Flóra (2003)
Szántó Csongor (2004)
Fohner Roland Tamás (2003)

Csapatvezető: Szabó Ildikó

Intézmény: Tatai Református Gimnázium

Tüzeskerék

Csapattagok:

Tóth Bence (2004)
Széplaki Szabolcs (2004)
Udvari Bálint (2005)

Csapatvezető: Pálvölgyi Ádám

Intézmény: Kállósemjéni Diákokért és Ifjakért Egyesület

N(e)XT

Csapattagok:

Horváth Bertalan Péter (2003)
Mócsy Mátyás (2003)
Gyimesy Márton (2004)

Csapatvezető: Szalayné Tahy Zsuzsanna

Intézmény: Budapest, XIV. Kerületi Szent István Gimnázium

RoboGo

Csapattagok:

Bognár Balázs (2006)
Németh Márton (2003)

Csapatvezető: Gálik András

Intézmény: Eötvös József Gimnázium és Kollégium

Bakkecske

Csapattagok:

Iliás Gergely  (2006)
Pető Kristóf (2005)
Fehérvári Máté (2005)

Csapatvezető: Holczer József

Intézmény: Jedlik Ányos Gimnázium

Mobilis Bits 2.0

Csapattagok:

Pőcze Tamás  (2003)
Reider Norbert (2004)
Végh Máté (2004)

Csapatvezető:  Boros Norbert 

Intézmény:  Mobilis Interaktív Kiállítás Központ 

We aRe O

Csapattagok:

Nagy Lőrinc Imre (2004)
Pap Nándor (2004)
Zelenyánszki András (2004)

Csapatvezető: Kiss Róbert 

Intézmény:  Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

Mobilis_bits

Csapattagok:

Erdélyi András (2005)
Kalocsa Ádám (2003)
Takács Ármin (2005)

Csapatvezető: Boros Norbert

Intézmény: Mobilis Interaktív Kiállítási Központ



E-Du-Go

Csapattagok:

Kovács Bálint (2004)
Kovács András (2006)
Borka Bence Benjamin (2005)

Csapatvezető: Kovács Ferenc

Intézmény: 




Puzzle

Csapattagok:

Miheller Márton (2006)
Tóth Zsombor (2005)
Molnár Benedek (2005)

Csapatvezető: Holczer József

Intézmény: Jedlik Ányos Gimnázium



ANK Robot Team

Csapattagok:

Till Balázs  (2004)
Horváth Milán (2004)
Horváth Kristóf (2004)

Csapatvezető: Soványné Varjas Zsuzsanna 

Intézmény: Pécsi Apáczai Csere János Általános Iskola, Gimnázium, Kollégium, Alapfokú Művészeti Iskola

Ifjoncok

Csapattagok:

Éliás Zsombor (2005)
Szabó Tamás (2004)

Csapatvezető: Lányi Zsófia 

Intézmény: Komáromi Jókai Mór Gimnázium  


FRT Junior AD

Csapattagok:

Gulyás Domokos Dániel (2004)
Horváth András Máté (2004)

Csapatvezető: Karsai Zsuzsanna

Intézmény: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Újbudai Robotok

Csapattagok:

Kiss Botond (2004)
Nagy Péter (2005)
Ballér Miklós (2003)

Csapatvezető: Gerstenkorn Barnabás, Borbély Dávid

Intézmény: Gyerekakadémia

Maros Robo Team

Csapattagok:

Zoller Dávid (2004)
Zoller Máté (2006)
Czoch Levente (2006)

Csapatvezető: Czoch András

Intézmény: Nagymarosi Kittenberger Kálmán Általános Iskola

RévAdySokk

Csapattagok:

Diószegi Zoltán (2005)
Bihari Dániel-Gergő (2005)
Posztos Gyula (2005)


Csapatvezető: 
Nagy Zoltán 

Intézmény: Ady Endre Líceum


ROBOYS

Csapattagok:

Iványi Zsolt (2005)
Vánkay Tamás (2004)
Rozgonyi-Borus Bálint Marcell (2005)

Csapatvezető: Rozgonyi-Borus Ferenc

Intézmény: SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

Refi Robot

Csapattagok:

Révész Tamás (2004)



Csapatvezető: 
Hajnal Béla 

Intézmény: Várday Kata Református Általános Iskola, Gimnázium és Kollégium 

FesztyRoB&Ot JAP

Csapattagok:

Óvári Anna (2005)
Rózsás Péter (2003)
Nemesnyik Júlia (2006)


Csapatvezető: 
Óvári Attila 

Intézmény: Feszty Árpád Általános Iskola

FesztyRoB@Ot KA

Csapattagok:

Ráduly Krisztián (2006)
Tücsök-Asbóth András (2005)


Csapatvezető: 
Óvári Attila

Intézmény: Feszty Árpád Általános Iskola

ROBOKORNIS

Csapattagok:

Nemes Bence  (2005)
Horváth Péter (2004)
Nemes Dávid (2003)

Csapatvezető: Csókási Tibor 

Intézmény: Bagodi Fekete István Általános Iskola3

LegoKockák

Csapattagok:

Kiss Dávid (2003)
Kiss Máté  (2003)
Barta Ádám (2003)

Csapatvezető: Gilicze Tamás 

Intézmény: Csongrádi Batsányi János Gimnázium  

Robot Creators

Csapattagok:

Arany Mátyás  (2004)
Nényei Mihály (2005)
Christ Miranda (2006)

Csapatvezető: Varga Péter

Intézmény: Svábhegyi Jókai Iskola

Orka Robotics - Hamsters

Csapattagok:

Biborka Ágnes (2003)
Facskó Regina (2004)
Krepárt Laura (2003)

Csapatvezető: László Róbert

Intézmény: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

NSZ-TEAM


Csapattagok:

Nagy Gábor (2003)
Szikora István (2003)


Csapatvezető: Jurás László

Intézmény: Szent László Katolikus Gimnázium

Logiscool Kockafejek

Csapattagok:

Harmat Bálint (2003)
Mezővári Márton (2004)

Csapatvezető: Szentesi Benedek Csaba

Intézmény: Logiscool Tatabánya

Logiscool Robotok


Csapattagok:

Jordán András (2005)
Karácsonyi Vince (2003)

Csapatvezető: Szentesi Benedek Csaba

Intézmény: Logiscool Tatabánya

Senior

Guns N' WROses

Csapattagok:

Szalai László (1999)
Valaczkai Dávid Márk (2000)
Varga Levente (1999)

Csapatvezető: Szalai László 

Intézmény: Óbudai Árpád Gimnázium

ACE-V3

Csapattagok:

Schlepp Krisztián (2000)
Szénássy Márton (2000)


Csapatvezető: 
Schlepp Péter

Intézmény: Janus Pannonius Gimnázium

ElektRObot

Csapattagok:

Ács Zsolt (2000)
Burger Áron (2000)
Szántó Péter (2000)

Csapatvezető: Bauer Attila József

Intézmény: Tatabányai SZC Bánki Donát – Péch Antal Szakgimnáziuma

Samu Team

Csapattagok:

Andai Roland (2002)
Fábik Sarolta (2003)
Skrován Lilla (2003)

Csapatvezető: Skrován József 

Intézmény: Vértesszőlősi Általános Iskola

Enigma

Csapattagok:

Gáncs Krisztián (1999)
Hegedüs András (1999)
Bránik Máté (2001)

Csapatvezető: Bognár Pál

Intézmény: GYMSZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

BAD

Csapattagok:

Szakali Benedek (1999)
Nyíri Anna Eszter (2001)
Mihalik Dániel (2001)

Csapatvezető: Kiss Róbert

Intézmény: Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium


Telekis zsiványok 

Csapattagok:

Czirák Benedek János (2002)
Istvándi Soma (2002)
Simon Zsófia (2003)

Csapatvezető: Buday Endre

Intézmény: Székesfehérvári Teleki Blanka Gimnázium és Általános Iskola

BIG-Team

Csapattagok:

Némethi Bence (2003)
Dimand Márton (2002)
Ecsedi Boglárka (2002)

Csapatvezető: Oláh Tibor

Intézmény: Hajdúböszörményi Bocskai István Gimnázium


SVIPUL

Csapattagok:

Palcsák Gergő (2003)
Pálvölgyi Ákos (2002)
Prokob András Benedek (2003)

Csapatvezető: Egri József

Intézmény: Kállósemjéni Diákokért és Ifjakért Egyesület

Smart Robotics

Csapattagok:

Vida Imre (2000)
Káplár István (1999)
Hegedűs Péter (1999)

Csapatvezető: Klepács Márk 

Intézmény: Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma

Runtime3rror

Csapattagok:

Holczer Zsolt (1999)
Turcsán Zoltán (2002)
Zavadil Balázs (2002)

Csapatvezető: Holczer Viktor

Intézmény: Jedlik Ányos Gimnázium

E-VaDúl

Csapattagok:

Varga Ádám (2002)
Dúl András (2002)


Csapatvezető: 
Kiss Róbert

Intézmény: Bányai Júlia Gimnázium

Panzerkampfwagen

Csapattagok:

Székely Márk (2001)
Nagy Sebestyén (2000)
Dremák Gergely (2000)

Csapatvezető: Péter Miklós


Intézmény: Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma

LEt's GO

Csapattagok:

Babári Martin (2000)
Csizmadia Péter (2002)
Selejó Tibor (2003)

Csapatvezető: Kovácsné Gyarmathy Csilla

Intézmény: Győri Műszaki SZC Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

BYGYJO

Csapattagok:

Csonka Barnabás (2000)
Csonka Bertalan (2002)
Mészáros János (2000)

Csapatvezető: Csonka Tamás


Intézmény: Komáromi Jókai Mór Gimnázium

 

Agymenők

Csapattagok:

Bányai Péter (2002)
Tóth Bence György (2001)


Csapatvezető: 
Schubert József


Intézmény: CROM robotikai klub

 

Jedlik Lego Robot Team

Csapattagok:

Kovács Zoltán (2000)
Lakatos Attila (2004)
Parraghy György (2000)

Csapatvezető: Remport László

Intézmény: GYMSC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Fazekas RoboTeam Senior 

Csapattagok:

Umann Dávid (2000)
Martinák Zalán (2001)
Tran Ádám (2001)

Csapatvezető: Bácsi Sándor

Intézmény: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Egry-Kszk-Zánka


Csapattagok:

Ihász Kristóf Martin (2002)
Szakonyi Bence Szabolcs (2002)
Bogdán Bence Patrik (2002)

Csapatvezető: Hollósy Szabolcs

Intézmény: Egry József Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

RévAdy-Z-Tech


Csapattagok:

Bánffi Bencze Richárd (2002)
Újvárosi Gergő (2002)
Pap Richárd-Zoltán (2002)

Csapatvezető: Nagy Zoltán

Intézmény: Ady Endre Líceum

 

ThereIsNoSpoon

Csapattagok:

Bejó Mátyás (2002)
Hargitai Benke (2002)

Sztojka Áron (2001)

Csapatvezető: Lang Ágota

Intézmény: Soproni Széchenyi István Gimnázium

Csak gyorsan

Csapattagok:

Pásztor Kristóf-Mátyás (2002)
Csányi Patrik-Tibor (2001)

Kovács Sándor (2001)

Csapatvezető: Kotró László-Lehel

Intézmény: Ady Endre Líceum

RD-FIVE

Csapattagok:

Hadar Máté (2001)
Varga Zsolt (2000)
Zsuravszkij Tamás
 (2000)
 

Csapatvezető: Jurás László

Intézmény: Szent László Katolikus Gimnázium

JÖVŐ

Csapattagok:

Kamuti Levente (2001)

Kis Herczegh Attila (2002)

 

Csapatvezető: Szalainé Török Edit

Intézmény: BMSZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakgimnáziuma

PUSKÁZÓK

Csapattagok:

Czili Aladár (2001)
Török Bence (2001)

 

Csapatvezető: Szalainé Török Edit

Intézmény: BMSZC Puskás Tivadar Távközlési Technikum Infokommunikációs Szakgimnáziuma

Komló

Csapattagok:

Tulinger Arnold (2002)
Tóth Lázár (2002)

Ligeti Kristóf (2001)

Csapatvezető: Takácsné Ludvig Ottília

Intézmény: Pécsi Szakképzési Centrum Komlói Szakgimnáziuma

Xerxes

Csapattagok:

Horváth Marcell (2002)
Cseri Ferenc Viktor (2002)

Gál Ádám (2002)

Csapatvezető: Kóra Gábor

Intézmény: BGSZC Mechatronikai Szakgimnáziuma

Kiskunbalassai gyarmatosítók

Csapattagok:

Mikus Márk (2000)
Kéner Bonifác (2002)
 

Csapatvezető: Hidvégi Anikó

Intézmény: Árpád Házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola

BrainStorm

Csapattagok:

Molnár Benedek (2000)
Kerekes Dániel (1999)

 


Csapatvezető: Légrádi Gábor


Intézmény: Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola

Robotboys

Csapattagok:

Gulyás Gergő (2001)
Kun Dávid (2001)
Vizi Ákos (2002)

 

Csapatvezető: Tóthné Kovács Marianna

Intézmény: Szolnoki Műszaki SZC Jendrassik Gy. Gépipari Szakgimnáziuma