OPEN KATEGÓRIA

Junior

SzIG@HUN


Csapattagok:

Vajó Péter (2003)
Mozsár Máté (2004)
Sőre-Vértessy Zsombor (2004)

Csapatvezető: Szalayné Tahy Zsuzsanna

Intézmény: Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium

Kentucky Fried Robot Chickens

Csapattagok:

Demecs Norbert (2003)
Vona Imre (2004)
Lukács Baski Zoltán (2004)

Csapatvezető: Szalkári Zétény

Intézmény: Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

Green-Peas


Csapattagok:

Kalocsai Zoltán (2003)
Vaskó Cintia (2005)

Csapatvezető: Schubert József

Intézmény: CROM robotikai klub

 

Fazekas SBC


Csapattagok:

Tóth Ambrus (2003)
Szigeti Péter (2003)
Szabó Péter Levente (2003)

Csapatvezető: Bácsi Sándor

Intézmény: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Orka Robotics - Builders

Csapattagok:

Biborka Dániel (2005)
Molnár Lilla Júlia (2005)
Zahoray Anna (2003)


Csapatvezető: 
Biborka Gyöngyvér 

Intézmény: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium 

Senior

Fazekas RoboTeam Kreatív

Csapattagok:

Hervay Bence (2002)
Fey Mihály (2002)

Tóth-Rohonyi Iván (2002)

Csapatvezető:  Karsai Zsuzsanna 

Intézmény: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Z-Genin


Csapattagok:

Lukács Anna (2000)
Márta Petra (2001)

Ónodi Laura Éva (2000)

Csapatvezető: Rozgonyi-Borus Ferenc

Intézmény: SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

Synth


Csapattagok:

Tóth János  (2001)
Zsombik István (1999)

Révay Regina (2000)

Csapatvezető: Légrádi Gábor

Intézmény: Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola

HUNGaRY


Csapattagok:

Bedő Zalán (2001)
Reményi Márton (2002)

Tóth Kristóf (2000)

Csapatvezető: Unyi Katalin

Intézmény: Gödöllői Református Líceum Gimnázium

ROBINS

Csapattagok:

Kiri-Da Costa Sofia (2002)
Biró Alexandra (2002)

Nagy Márkó (2002)

Csapatvezető: Rozgonyi-Borus Anna

Intézmény: SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

B3$1

Csapattagok:

Dancs Balázs (2001)
Barabás Martin (2001)

Smajda Gábor (2001)

Csapatvezető: Dancs Sándor

Intézmény: Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

Bláthy-sokk

Csapattagok:

Terék Ágnes (1999)
Drozdik Szabina (2001)

Izsáki Máté (2002)

Csapatvezető: Varga István 

Intézmény: TSZC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Dracones

Csapattagok:

Mile Gyula (2000)
Biró János (2000)

Bata Gergő Lajos (1999)

Csapatvezető: Dancs Sándor

Intézmény: Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

FOOTBALL KATEGÓRIA

Scoregasm


Csapattagok:

Geosits Levente (2001)
Székely Bálint (2001)

Csapatvezető: Schubert József 

Intézmény: CROM robotikai klub

 

FesztyRoB&Ot Foci


Csapattagok:

Óvári Ákos (2003)
Szőnyi Balázs (2003)

Bokréta Benedek (2005)

Csapatvezető: Slezsák Zsolt

Intézmény: Feszty Árpád Általános Iskola

Orka Robotics - Ball Wizards

Csapattagok:

Makrai-Kis Balázs (2003)
Fekete Soma Áron (2004)

Biborka Ágnes (2003)

Csapatvezető: László Róbert

Intézmény: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

ARC KATEGÓRIA

HU-Bot

Csapattagok:

Farkas Tamás (1995)
Meinczinger Márk (1995)

Kocsis Péter Koppány (1996)

Csapatvezető: Németh András

Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Mobilis UnicornBits

Csapattagok:

Zelles Tamás (1997)
Darázs Lilla (1998)

Kotroczó Martin (1993)

Csapatvezető: Trescsik Hanna

Intézmény: Széchenyi István Egyetem

SZE.Mobbits

Csapattagok:

Lauly Gabriella Titanilla (1996)
Tislér Bence (1994)

Szabó Dávid (1995)

Csapatvezető: Horváth Márk Alex

Intézmény: Széchenyi István Egyetem

InnoRobot-X

Csapattagok:

Knébel Miklós (1995)
Emmert Gergő (1995)

Ludvig András László (1996)

Csapatvezető: Lengyel Richárd

Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Robo4

Csapattagok:

Bíró Gergely  (1995)
H. Zováthi Örkény Ádám (1995)

Nagy-Kovács Dávid (1995)

Csapatvezető: Dobos Dániel András

Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Dynamic Bender

Csapattagok:

Gurdics Dávid (1996)
Nagy Szabolcs (1996)

Máté Bálint (1997)

Csapatvezető: Raj Levente 

Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Team Tetra Tyson

Csapattagok:

Bognár Máté (1996)
Ovád Márton Dániel (1996)

Sándor Mátyás (1996)

Csapatvezető: Kovács Szilárd 

Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

No brain no pain

Csapattagok:

Juhász Dániel (1998)
Bíró Péter (1996)

H. Kovács Bálint Barna (1995)

Csapatvezető: Simon Károly András 

Intézmény: Szegedi Tudományegyetem

Óbudai Mozdonyfordítók 

Csapattagok:

Hajnal Imre (1996)
Kodák Márton (1994)

Nagy Roland (1995)

Csapatvezető: Lamár Krisztián

Intézmény: Óbudai Egyetem

NImals


Csapattagok:

Gyurkó Csilla (1996)
Balla Károly (1995)

Novkov Zsolt (1996)

Csapatvezető: Bálint Ádám

Intézmény: Szegedi Tudományegyetem

Gépfarkasok


Csapattagok:

Szőcs Krisztián (1996)
Kónya Csaba (1997)


Csapatvezető: 
Tóth Kázmér

Intézmény: Szegedi Tudományegyetem

Pack And Go


Csapattagok:

Dési Ármin (1997)
Réz Tamás  (1996)

Ritz Máté (1996)

Csapatvezető: Sarcevic Péter 

Intézmény: Szegedi Tudományegyetem

B-iThunterz

Csapattagok:

Kelkó Balázs (1998)
Kántor Balázs (2000)

Csapatvezető:  Lányi Zsófia 

Intézmény:  BME és Komáromi Jókai Mór Gimnázium

ASAP

Csapattagok:

Harmat Kevin (2001)
Diós Attila (2000)

Csapatvezető: Harmat Vilmos

Intézmény: Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum

Orka Robotics - Titans

Csapattagok:

Lezsák Domonkos (1999)
Török Álmos (2001)

Wermeser Zalán Márk (2001)

Csapatvezető: László Róbert 

Intézmény: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

EduMachine

Csapattagok:

Kovács Balázs (1997)
Pozsár Martin(1997)

Csapatvezető: Randvánszki Gergő

Intézmény: Edutus Főiskola

 

BBZrobots

Csapattagok:

Kovács Zoltán Márk (1996)
Cseppentő Bence (1994)
Forgács Boglárka Timea (1994) 

Csapatvezető: Dr. Kiss Bálint

Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

 

Mesterhármas

Csapattagok:

Kosztyu Konrád (1998)
Bányász Gáspár (1997)

Vankó Dániel Gábor (1997) 

 

Csapatvezető: Remete Solt

Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

TechNoLogic

Csapattagok:

Dózsa György Ádám (1998)
Badovszky Zsolt (1997)

Pillinger Péter Bence (2001) 

 

Csapatvezető: Nagy Endre László

Intézmény: BGSZC Mechatronikai Szakgimnáziuma