OPEN KATEGÓRIA

Elementary

Orka Robotics - Engineers


Csapattagok:

Fülöp Máté 
Szolnoki Máté 
Feczkó Illés Tivadar 

Csapatvezető: László Róbert

Intézmény: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

Junior

SzIG@HUN


Csapattagok:

Vajó Péter 
Mozsár Máté 
Sőre-Vértessy Zsombor 

Csapatvezető: Szalayné Tahy Zsuzsanna

Intézmény: Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium

Kentucky Fried Robot Chickens

Csapattagok:

Demecs Norbert 
Vona Imre Lukács 
Baski Zoltán 

Csapatvezető: Szalkári Zétény

Intézmény: Szolnoki Fiumei Úti Általános Iskola

 

Green-Peas


Csapattagok:

Kalocsai Zoltán 
Vaskó Cintia 

Csapatvezető: Horváth Máté

Intézmény: CROM robotikai klub

 

Fazekas SBC


Csapattagok:

Tóth Ambrus
Szigeti Péter
Szabó Péter Levente

Csapatvezető: Bácsi Sándor

Intézmény: Budapesti Fazekas Mihály Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium

Orka Robotics - Builders

Csapattagok:

Biborka Dániel
Biborka Ágnes
Zahoray Anna 


Csapatvezető: 
Biborka Gyöngyvér 

Intézmény: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium 

Senior

Synth


Csapattagok:

Tóth János  
Zsombik István 

Révay Regina 

Csapatvezető: Hartdégen Márton

Intézmény: Árpád-házi Szent Erzsébet Gimnázium, Óvoda és Általános Iskola

HUNGaRY


Csapattagok:

Bedő Zalán
Reményi Márton 

Tóth Kristóf 

Csapatvezető: Unyi Katalin

Intézmény: Gödöllői Református Líceum Gimnázium

 

ROBINS

Csapattagok:

Kiri-Da Costa Sofia 
Biró Alexandra 

Nagy Márkó 

Csapatvezető: Rozgonyi-Borus Anna

Intézmény: SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola

B3$1

Csapattagok:

Dancs Balázs 
Barabás Martin 

Smajda Gábor 

Csapatvezető: Dancs Sándor

Intézmény: Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

 

BIG BOSS

Csapattagok:

Kiss Krisztofer
Adu Róbert

Palicza Ádám

Csapatvezető: Varga István 

Intézmény: TSZC Bláthy Ottó Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma

Dracones

Csapattagok:

Mile Gyula 
Biró János 

Bata Gergő Lajos 

Csapatvezető: Dancs Sándor

Intézmény: Kisvárdai Bessenyei György Gimnázium és Kollégium

 

FOOTBALL KATEGÓRIA

Scoregasm


Csapattagok:

Geosits Levente 
Székely Bálint 


Csapatvezető: Schubert József 

Intézmény: CROM robotikai klub

 

FesztyRoB&Ot Foci


Csapattagok:

Óvári Ákos 
Szőnyi Balázs

Bokréta Benedek 

Csapatvezető: Slezsák Zsolt

Intézmény: Feszty Árpád Általános Iskola

Orka Robotics - Ball Wizards

Csapattagok:

Makrai-Kis Balázs 
Fekete Soma Áron 

 

Csapatvezető: László Róbert

Intézmény: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

Orka Robotics - BBL


Csapattagok:

Csáki Botond Benjámin 

Jurányi Benedek
Gerencsér László

 

Csapatvezető: László Róbert 

Intézmény: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

Orka Robotics - BigFoot


Csapattagok:

Zétényi Áron
Visontai Viktor 

Csapatvezető: László Róbert 

Intézmény: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

 

ARC KATEGÓRIA

HU-Bot

Csapattagok:

Farkas Tamás
Meinczinger Márk 

Kocsis Péter Koppány 

Csapatvezető: Németh András

Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Mobilis UnicornBits

Csapattagok:

Zelles Tamás 
Darázs Lilla

Kotroczó Martin 

Csapatvezető: Trescsik Hanna

Intézmény: Széchenyi István Egyetem

SZE.Mobbits

Csapattagok:

Lauly Gabriella Titanilla 
Tislér Bence 

Miklós Bálint Gedeon 

Csapatvezető: Horváth Márk Alex

Intézmény: Széchenyi István Egyetem

InnoRobot-X

Csapattagok:

Knébel Miklós 
Emmert Gergő

Ludvig András László 

Csapatvezető: Lengyel Richárd

Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Robo4

Csapattagok:

Bíró Gergely 
H. Zováthi Örkény Ádám 

Nagy-Kovács Dávid 

Csapatvezető: Dobos Dániel András

Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

Dynamic Bender

Csapattagok:

Gurdics Dávid
Nagy Szabolcs

Máté Bálint

Csapatvezető: Raj Levente 


Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

 

Team Tetra Tyson

Csapattagok:

Bognár Máté 
Ovád Márton Dániel 

Sándor Mátyás 

Csapatvezető: Kovács Szilárd 


Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

 

No brain no pain

Csapattagok:

Juhász Dániel 
Bíró Péter 

H. Kovács Bálint Barna 

Csapatvezető: Simon Károly András 

Intézmény: Szegedi Tudományegyetem

Óbudai Mozdonyfordítók 

Csapattagok:

Hajnal Imre 
Kodák Márton

Nagy Roland

Csapatvezető: Lamár Krisztián

Intézmény: Óbudai Egyetem

 

NImals


Csapattagok:

Gyurkó Csilla
Balla Károly

Novkov Zsolt

Csapatvezető: Bálint Ádám

Intézmény: Szegedi Tudományegyetem

Gépfarkasok


Csapattagok:

Szőcs Krisztián 
Kónya Csaba


Csapatvezető: 
Tóth Kázmér

Intézmény: Szegedi Tudományegyetem

Pack And Go

Csapattagok:

Dési Ármin 
Réz Tamás  

Ritz Máté 

Csapatvezető: Sarcevic Péter 

Intézmény: Szegedi Tudományegyetem

B-iThunterz

Csapattagok:

Kelkó Balázs 
Kántor Balázs


Csapatvezető: 
 Lányi Zsófia 

Intézmény:  BME és Komáromi Jókai Mór Gimnázium

 

ASAP

Csapattagok:

Harmat Kevin
Diós Attila


Csapatvezető: 
Harmat Vilmos

Intézmény: Budapesti Műszaki Szakképzési Centrum

 

Orka Robotics - Titans

Csapattagok:

Lezsák Domonkos
Török Álmos

Wermeser Zalán Márk

Csapatvezető: László Róbert 

Intézmény: Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium

EduMachine

Csapattagok:

Kovács Balázs 
Pozsár Martin

Csapatvezető: Randvánszki Gergő

Intézmény: Edutus Főiskola

 

BBZrobots

Csapattagok:

Kovács Zoltán Márk 
Cseppentő Bence

Forgács Boglárka Timea

 

Csapatvezető: Dr. Kiss Bálint

Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

 

Mesterhármas

Csapattagok:

Kosztyu Konrád 
Bányász Gáspár 

Vankó Dániel Gábor

Csapatvezető: Remete Solt

Intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem

TechNoLogic

Csapattagok:

Dózsa György Ádám
Badovszky Zsolt 

Pillinger Péter Bence

Csapatvezető: Nagy Endre László

Intézmény: BGSZC Mechatronikai Szakgimnáziuma

ElektrokARC

Csapattagok:

Kotulák Attila 

Magda Martin 
Kiss Tamás  

 

Csapatvezető: Bauer Attila József

Intézmény: Tatabányai SZC Bánki Donát – Péch Antal Szakgimnáziuma