Challenge

CHALLENGE 2017

WRO Regular és Open Kategória eredmények, rangsor

WRO Regular kategória robotmenet-körök részletes eredmény

WRO ARC kategória eredmények, rangsor

WRO Tatabánya program

Általános szabályzat

REGULAR CATEGORY

Általános szabályzat

  • ELEMENTARY | 12 évesnél fiatalabbak
    (2005 évben vagy később születettek)
    SZABÁLYZAT
    PÁLYANYOMAT LETÖLTÉSE

    Regisztrált csapatok száma: 14

      Csapat neve Oktatási intézmény neve
    1 Ady-sokk mini Ady Endre Líceum, Nagyvárad
    2 Bakkecske Jedlik Ányos Gimnázium
    3 FesztyRoB&Ot Mini Feszty Árpád Általános Iskola
    4 HTRoboTeam Homoktövis Általános Iskola
    5 Logiscool Tatabanya Dinamikus Duó Logiscool Tatabanya
    6 Merlin01 Merlin Ház
    7 Merlin02 Merlin Ház
    8 Mindstorms Jedlik Ányos Gimnázium
    9 Minirobotok Eötvös József Gimnázium és Kollégium
    10 Rancher Jedlik Ányos Gimnázium
    11 RoboKids Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
    12 Robotor Jedlik Ányos Gimnázium
    13 Samu Robots Vértesszőlősi Általános Iskola
    14 VPG 4EV3® BD Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
  • JUNIOR | 13-15 év közötti fiatalok (2004 – 2002 évben születettek)
    SZABÁLYZAT
    PÁLYANYOMAT LETÖLTÉSE
    Regisztrált csapatok száma: 24
Csapat neve Oktatási intézmény neve
1 9ACC Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
2 BobiJr. Budapesti Német Iskola
3 Dezsőkben az erő Jedlik Ányos Gimnázium
4 E-VaDúl Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
5 Fazekas RoboTeam junior Budapesti Fazekas Mihály Általános Iskola és Gimnázium
6 FesztyRoB&Ot Feszty Árpád Általános Iskola
7 Humanoidok Jedlik Ányos Gimnázium
8 Jokerek Vértesszőlősi Általános Iskola
9 Lego SW ‘bots GYMSZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
10 Logiscool Tatabanyá Triumvirátus Logiscool Tatabánya
11 Mobilis bits 2.0 Mobilis Interaktív Kiállítási Központ
12 Mobilis_bits Mobilis Interaktív Kiállítási Központ
13 MT-SOFT Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
14 MügSzig Soproni Széchenyi István Gimnázium
15 N(e)XT Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
16 Pingvinek Eötvös József Gimnázium
17 POBOPRO1 Gyerekakadémia
18 Refisek Tatai Református Gimnázium
19 Robofanok Kállósemjéni Diákokért és Ifjakért Egyesület
20 RoboTeam DS Budapesti Német Iskola
21 Samu Team Vértesszőlősi Általános Iskola
22 SzIG@Hun Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
23 Vén Tapacs Budapest XIV. Kerületi Szent István Gimnázium
24 VPG 4EV3® Junior Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
  • SENIOR | 16-19 év közötti fiatalok (2001 – 1998 évben születettek)
    SZABÁLYZAT
    PÁLYANYOMAT LETÖLTÉSE
    Regisztrált csapatok száma: 25

    Csapat neve Oktatási intézmény neve
    1 #Darwin Berzsenyi Dániel Gimnázium
    2 ACE-V3 Janus Pannonius Gimnázium
    3 Ady-SOKK Ady Endre Líceum, Nagyvárad
    4 Bárdos Robot Team Bárdos László Gimnázium
    5 BIG Bourns Ajkai Bródy Imre Gimnázium és AMI
    6 COHESION Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium
    7 CONSTIQOR SZOMBATHELYI MŰSZAKI SZAKKÉPZÉSI CENTRUM SAVARIA SZAKGIMNÁZIUMA ÉS KOLLÉGIUMA
    8 ElektRObot atabányai Szakképzési Centrum Műszaki Szakgimnáziuma, Széchenyi úti Péch Antal telephely
    9 Enigma GYMSZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
    10 Fazekas RoboTeam Senior Budapesti Fazekas Mihály Fővárosi Gyakorló Általános Iskola és Gimnázium
    11 ITSATRAP GYMSZC Jedlik Ányos Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
    12 Legobobi Budapesti Német Iskola
    13 LEt’s GO Győri Műszaki SzC Lukács Sándor Mechatronikai és Gépészeti Szakgimnáziuma, Szakközépiskolája és Kollégiuma
    14 Mátrix Tatai Református Gimnázium
    15 MiReVa Toldy Ferenc Gimnázium
    16 Panzerkampfwagen Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
    17 ProAdys Ady Endre Líceum, Nagyvárad
    18 RoboBulls Széchenyi István Gimnázium
    19 RoboGo Eötvös József Gimnázium és Kollégium
    20 Runtime3rror Jedlik Ányos Gimnázium
    21 SmartBots Szent László Katolikus Gimnázium, Szakgimnázium, Általános Iskola, Kollégium és Óvoda
    22 SmartRobotics Debreceni SZC Mechwart András Gépipari és Informatikai Szakgimnáziuma
    23 SzIG-9 Budapesti XIV. Kerületi Szent istván Gimnázium
    24 VPG 4EV3® Senior Békásmegyeri Veres Péter Gimnázium
    25 WRONG Óbudai Árpád Gimnázium

OPEN CATEGORY

    • Az idei küldetés az, hogy olyan robotot építsetek, amely a régiótokat fenntarthatóbbá teszi az alábbi négy cél közül valamelyikben:
    • Megfizethető és tiszta energia
    • Fenntartható városok és közösségek
    • Tegyünk az éghajlatért
    • Élet a Földön
  • JUNIOR | 13-15 év közötti fiatalok (2004 – 2002 évben születettek)
    Szabályzat
    Regisztrált csapatok száma: 2

    Csapat neve Oktatási intézmény neve
    1 GoldRobotics Szegedi Arany János Általános Iskola
    2 Green-peas Savaria Szakképző Iskola
  • SENIOR | 16-19 év közötti fiatalok (2001 – 1998 évben születettek)
    Szabályzat
    Regisztrált csapatok száma: 7

    1 A három grácia SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
    2 Bitgirls SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
    3 CSEV3 —-
    4 Fizika2014 SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
    5 Öko ElektRObot Tatabányai Szakképzési Centrum Műszaki Szakgimnáziuma, Széchenyi úti Péch Antal telephely
    6 SG2014A SZTE Gyakorló Gimnázium és Általános Iskola
    7 TEAM_BAD Kecskeméti Bányai Júlia Gimnázium

ADVANCED ROBOTICS CHALLENGE

Általános szabályzat

WRO ARC kategória eredmények, rangsor

A részletekért kattints ide!

CHALLENGE KIT

Versenycsomag

(az igényeket az online Regisztrációs felületen jelezzék)

A versenypályákat az Edutus Főiskolán keresztül ajánlott megrendelni. Egy pálya költsége legfeljebb 15.000 Ft. Az ár a megrendelt mennyiségtől függően változik, nagyobb mennyiség esetén csökken. Kiszállítás a díj befizetése után számított 1,5 héten belül.- A szükséges LEGO® elemeket (pályaelemeket) a H-Didakt Kft. (http://hdidakt.hu/) biztosítja a résztvevőknek. A szett kódja 45811 WRO™ Brick set V29, bekerülési költsége pedig 11.800 Ft. Az elemek megrendelésére az Edutus Főiskolán keresztül is van lehetőség. Kiszállítás a megrendeléstől számított 2 héten belül.

Részvételi díj

  • Regisztráció és részvételi díj befizetése 2017. március 19-ig 500 Ft
  • Regisztráció és részvételi díj befizetése 2017. április 19-ig 2.000 Ft

Étkezés

  • (az igényeket az online Regisztrációs felületen jelezzék)
  • A helyszínen étkezési lehetőséget biztosítunk, amelyet az Edutus Főiskolán keresztül lehet megrendelni, és a résztvevőknek kell fizetniük.
  • VACSORA 2017. június 2. péntek Ár/Fő: 1200.- Ft
    1. Sertéspaprikás, tészta + 2dl üdítő
    2. Milánói borda + 2dl üdítő
    3. Rántott borda (vagy csirkemell), rizibizi + uborka + 2dl üdítő
    4. Rántott sajt, rizibizi + tartármártás + 2dl üdítő
  • REGGELI 2017. június 3. szombat Ár/Fő: 500.- Ft
    1. 1 db zsömlés szendvics + 0,5l ice tea
    2. 2 db zsömlés szendvics + 0,5l ásványvíz
  • EBÉD 2017. június 3. szombat Ár/Fő: 1000.- Ft

1. Rántott borda (vagy csirkemell), rizibizi + uborka
2. Rántott sajt, rizibizi + tartármártás

Utazás

A versenyre való oda- és visszautazást minden csapatnak önállóan kell megoldania. A nemzetközi döntőbe (2017., Costa Rica) kijutó csapatnak szintén önerőből illetve saját szponzorok segítségével kell finanszíroznia az utat.

Szállás

A szállást szintén minden csapatnak önállóan kell megoldania.

Folyamatos feltöltés alatt…

1. Öreg-Tó Club Hotel és Ifjúsági Tábor – Tata
2890 Tata, Fáklya u. 4.
Tel: 36/34/487-960, Fax: 36/34/588-078, Mobil: +36 30 756 6116
E-mail: info@oregtohotel.hu, Web: http://www.oregtohotel.hu

Hotelben:
1 ágyas szoba: 6.900.-Ft/szoba/éj
2 ágyas szoba. 11.900.-Ft/szoba/éj
3 ágyas szoba: 14.900.-Ft/szoba/éj
Apartman: 15.900.-Ft/apartman/éj 2 főre
Pótágydíj: 1.600.-Ft/fő/éj

Ifjúsági részen:
Kőépületben: 2.250.- Ft/fő/éj
4 ágyas ifjúsági szobában: 2.250.- Ft/fő/éj
Faházban: 2.000.- Ft/fő/éj

ifjúsági szálláshelyeken a szállásdíjak nem tartalmazzák az ágyneműhasználati díjat, ami 450.-Ft/fő
Az árak az idegenforgalmi adót nem tartalmazzák. IFA: 500.-Ft/fő/éj (18 év felett fizetendő).

ELŐZŐ ÉVEK

WRO™ 2016: Eredmények | Fotók

WRO™ 2015: Eredmények | Fotók

WRO™ 2014: Eredmények | Fotók